TIGER KATALOG

DOB-SPAW
AKTUALNY KATALOG
SPAWAREK TIGER

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń i akcesoriów spawalniczych TIGER. Nasza oferta to szeroki wybór spawarek TIGER, które swoje zastosowanie znajdą nie tylko w przydomowych warsztatach, ale także w zastosowaniach produkcyjnych.

Katalog urządzeń spawalniczych TIGER to kompendium wiedzy o ofercie tego uznanego, europejskiego producenta. W środku znajdują się szczegółowe specyfikacje spawarek TIGER, dane techniczne oraz pozostałe produkty dla spawaczy, produkowane przez firmę.

SPAWARKI TIGER
KATALOG PRODUKTÓW

TIGER WELDING to uznany na rynku producent spawarek MIG/MAG, TIG i MMA, którego produkty znajdują odbiorców na całym świecie. Całość procesu produkcyjnego ulokowana jest w czeskich fabrykach, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i niezawodność produktów TIGER. Dzięki nieustannym innowacjom, spawarki TIGER charakteryzują się efektywnym wykorzystaniem energii elektrycznej, co pozytywnie wpływa nie tylko na wysokość rachunków, ale także na środowisko naturalne.

Katalog produktów TIGER zawiera także szeroką ofertę materiałów i akcesoriów spawalniczych, potrzebnych w codziennej pracy. Są to m.in. reduktory, elektrody, kable spawalnicze czy przyłbice. Skontaktuj się z działem handlowym DOB-SPAW, aby uzyskać atrakcyjne rabaty za zakupy w zestawie.

TIGER is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache